C1210C911F5HACTU
KEMET
80-C1210C911F5HACTU
C1210C911F5HACTU
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 910pF X8R 1210 1%
RoHS:
910 pF
50 VDC
X8R
1 %
+ 150 C
3.2 mm (0.126 in)
2.5 mm (0.098 in)