C1210C331M8HACTU
KEMET
80-C1210C331M8HACTU
C1210C331M8HACTU
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10V 330pF X8R 1210 20%
RoHS:
330 pF
10 VDC
X8R
20 %
+ 150 C
3.2 mm (0.126 in)
2.5 mm (0.098 in)