C1210C331M5HACTU
KEMET
80-C1210C331M5HACTU
C1210C331M5HACTU
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 330pF X8R 1210 20%
Lifecycle:
Factory Special Order:
Obtain a quote to verify the current price, lead-time and ordering requirements of the manufacturer.
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 4000   Multiples: 4000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 4000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
KEMET
Product Category: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
RoHS:
330 pF
50 VDC
X8R
20 %
1210
SMD/SMT
Standard
- 55 C
+ 150 C
3.2 mm (0.126 in)
2.5 mm (0.098 in)