C0805C152J3HACTU
80-C0805C152J3HACTU
C0805C152J3HACTU
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 1500pF X8R 0805 5%
Lifecycle:
Factory Special Order:
Obtain a quote to verify the current price, lead-time and ordering requirements of the manufacturer.
RoHS:
1500 pF
25 VDC
X8R
5 %
- 55 C
+ 150 C
2 mm (0.079 in)
1.25 mm (0.049 in)