C0603X111MATACTU
80-C0603X111MATACTU
C0603X111MATACTU
Mfr.:
Description:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT Cap Cer 0603 110pF 250VDC X8G
Lifecycle:
Factory Special Order:
Obtain a quote to verify the current price, lead-time and ordering requirements of the manufacturer.
RoHS:
110 pF
250 VDC
X8G
20 %
- 55 C
+ 150 C
1.6 mm (0.063 in)
0.8 mm (0.031 in)
0.8 mm (0.031 in)