NB-3200-2800-2C
901-NB320028002C
NB-3200-2800-2C
Mfr.:
Description:
LED Light Bars & Light Strips Warm White 2800mm with 2 Barrel Conn
Lifecycle:
Obsolete
ECAD Model:
Mouser does not presently sell this product in your region.
Availability
Stock:
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Inspired LED
Product Category: LED Light Bars & Light Strips
Delivery Restrictions:
RoHS:
LED Flexible Strips
White (Warm White)
3200 K
84 LED
2.8 m
9 mm
67.2 W
560 mA
12 V
Brand: Inspired LED
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: CN
LED Size: 3.2 mm x 2.8 mm