IXLF19N250A
IXYS
747-IXLF19N250A
IXLF19N250A
Mfr.:
Description:
IGBTs High Voltage IGBT 2500V; 19A
ECAD Model:
Availability
Stock:
Not Available
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
IXYS
Product Category: IGBTs
RoHS:
REACH - SVHC:
Si
ISOPLUS i4-PAC-3
Through Hole
Single
2.5 kV
3.2 V
- 20 V, 20 V
32 A
250 W
- 55 C
+ 150 C
IXLF19N250
Tube
Brand: IXYS
Continuous Collector Current Ic Max: 70 A