IXFT30N60P
IXYS
747-IXFT30N60P
IXFT30N60P
Mfr.:
Description:
MOSFETs 600V 30A
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 90   Multiples: 30
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
IXYS
Product Category: MOSFETs
RoHS:
REACH - SVHC:
Si
SMD/SMT
TO-268-3
N-Channel
1 Channel
600 V
30 A
240 mOhms
- 30 V, 30 V
- 55 C
+ 150 C
500 W