DNA90YA2200NA
IXYS
747-DNA90YA2200NA
DNA90YA2200NA
Mfr.:
Description:
Diode Modules PwrDiodeDisc-Rectifier SOT-227B(miniblc)
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
23 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 100   Multiples: 10
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
IXYS
Product Category: Diode Modules
RoHS:
Screw Mount
SOT-227B-4
2.2 kV
Dual
1.23 V
- 40 C
+ 150 C
Tube
Brand: IXYS
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: PH
Output Current: 90 A
Pd - Power Dissipation: 100 W