DRPC-130-AL-E1-R11
IEI
458-DRPC130ALE1R11
DRPC-130-AL-E1-R11
Mfr.:
Description:
Industrial Box PCs Fanless embedded system, IntelApollo Lake x5-E3930 1.3GHz (up to 1.8GHz, dual core), two HDMI, 8-bit DIO, CAN-Bus, COM, 12-24V DC and RoHS
Availability
Stock:
0
You can still purchase this product for backorder.
On Order:
2
Expected 6/26/2026
Factory Lead Time:
22
Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
50 Quote
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
IEI
Product Category: Industrial Box PCs
RoHS:
SoC
Atom
8 GB
DDR3L
130 mm x 58.75 mm x 174 mm