LW1L-M1C30V-R
IDEC
199-LW1LM1C30VR
LW1L-M1C30V-R
Mfr.:
Description:
Pushbutton Switches ILL PB 3PDT PCB5
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
500 Quote
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
IDEC
Product Category: Pushbutton Switches
LW
Standard Switches
Illuminated
3PDT
PCB Mount
LED
Red
Round
100 mA, 3 A
30 VDC
125 VAC