HW1L-M2F20QD-R-240V
IDEC
199-HW1LM2F20QDR240V
HW1L-M2F20QD-R-240V
Mfr.:
Description:
Pushbutton Switches 22mm Pushbutton Illuminated
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
1.000 Quote
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
IDEC
Product Category: Pushbutton Switches
HW
Standard Switches
Illuminated
SPST
Panel Mount
ON - (OFF)
LED
Red
Round
10 A
24 VDC