HDA1010W-GH
Hantronix
687-HDA1010W-GH
HDA1010W-GH
Mfr.:
Description:
TFT Displays & Accessories 10.1 IN TFT LCD WXGA 1280 X 800 1000 NIT
ECAD Model:
In Stock: 13
Stock:
13 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
30 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Quantities greater than 13 will be subject to minimum order requirements.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Hantronix
Product Category: TFT Displays & Accessories
RoHS:
260 mA
TFT LCD Display Modules
Transmissive
10.1 in
WXGA
1280 x 800
LVDS
Without Touch Panel
LED
1000 cd/m2
216.96 mm x 135.6 mm
230.56 mm x 155.01 mm x 6.9 mm
3.3 V