GS882Z36CD-250V
GSI Technology
464-GS882Z36CD-250V
GS882Z36CD-250V
Mfr.:
Description:
SRAM 1.8/2.5V 256K x 36 9M
Factory Lead Time:
Minimum: 66   Multiples: 66
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
528 Quote
Product Category: SRAM
RoHS: N
9 Mbit
256 k x 36
5.5 ns
250 MHz
Parallel
2.7 V
1.7 V
140 mA, 180 mA