GS882Z18CB-250
GSI Technology
464-GS882Z18CB-250
GS882Z18CB-250
Mfr.:
Description:
SRAM 2.5 or 3.3V 512K x 18 9M
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
2.520 Quote
Product Category: SRAM
RoHS: N
9 Mbit
512 k x 18
5.5 ns
250 MHz
Parallel
3.6 V
2.3 V
145 mA, 180 mA