GS881Z18CGT-250I
GSI Technology
464-GS881Z18CGT-250I
GS881Z18CGT-250I
Mfr.:
Description:
SRAM 2.5 or 3.3V 512K x 18 9M
Factory Lead Time:
Minimum: 72   Multiples: 72
Ext. Price
2.520 Quote
Product Category: SRAM
RoHS:
9 Mbit
512 k x 18
5.5 ns
250 MHz
Parallel
3.6 V
2.3 V
165 mA, 200 mA