GS881E36CD-333I
GSI Technology
464-GS881E36CD-333I
GS881E36CD-333I
Mfr.:
Description:
SRAM 2.5 or 3.3V 256K x 32 8M
Factory Lead Time:
Minimum: 36   Multiples: 36
Ext. Price
504 Quote
9 Mbit
256 k x 36
4.5 ns
333 MHz
Parallel
3.6 V
2.3 V
200 mA, 260 mA