GS88136CGT-150IV
GSI Technology
464-GS88136CGT-150IV
GS88136CGT-150IV
Mfr.:
Description:
SRAM 1.8/2.5V 256K x 36 9M
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 66   Multiples: 66
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
1.056 Quote
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
GSI Technology
Product Category: SRAM
RoHS:
9 Mbit
256 k x 36
7.5 ns
150 MHz
Parallel
2.7 V
1.7 V
130 mA, 145 mA