GS8662S36BGD-400I
GSI Technology
464-GS8662S36BGD400I
GS8662S36BGD-400I
Mfr.:
Description:
SRAM 1.8 or 1.5V 2M x 36 72M
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 15   Multiples: 15
Ext. Price
105 Quote
Product Category: SRAM
RoHS:
72 Mbit
2 M x 36
400 MHz
Parallel
1.9 V
1.7 V
950 mA