GS8662D36BD-250I
GSI Technology
464-GS8662D36BD-250I
GS8662D36BD-250I
Mfr.:
Description:
SRAM 1.8 or 1.5V 2M x 36 72M
ECAD Model:
In Stock: 1
Stock:
1 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
5 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
255 Quote
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
GSI Technology
Product Category: SRAM
72 Mbit
2 M x 36
250 MHz
Parallel
1.9 V
1.7 V