GS8644Z18GE-150IV
GSI Technology
464-GS8644Z18GE150IV
GS8644Z18GE-150IV
Mfr.:
Description:
SRAM 1.8/2.5V 4M x 18 72M
Factory Lead Time:
Minimum: 15   Multiples: 15
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
105 Quote
Product Category: SRAM
RoHS:
72 Mbit
4 M x 18
8.5 ns
150 MHz
Parallel
2.7 V
1.7 V
250 mA, 310 mA