GS842Z18CB-250
GSI Technology
464-GS842Z18CB-250
GS842Z18CB-250
Mfr.:
Description:
SRAM 2.5 or 3.3V 256K x 18 4M
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
2.520 Quote
Product Category: SRAM
4 Mbit
256 k x 18
5.5 ns
250 MHz
Parallel
3.6 V
2.3 V
145 mA, 180 mA