GS8342R09BD-333I
GSI Technology
464-GS8342R09BD-333I
GS8342R09BD-333I
Mfr.:
Description:
SRAM 1.8 or 1.5V 4M x 9 36M
36 Mbit
4 M x 9
333 MHz
Parallel
1.9 V
1.7 V
525 mA