GS8342QT07BGD-200
GSI Technology
464-GS8342QT07BGD200
GS8342QT07BGD-200
Mfr.:
Description:
SRAM 1.8 or 1.5V 4M x 8 36M
Product Category: SRAM
RoHS:
36 Mbit
4 M x 8
200 MHz
Parallel
1.9 V
1.7 V
555 mA