GS8162Z36DD-333IV
GSI Technology
464-GS8162Z36DD333IV
GS8162Z36DD-333IV
Mfr.:
Description:
SRAM 1.8/2.5V 512K x 36 18M
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
504 Quote
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
GSI Technology
Product Category: SRAM
18 Mbit
512 k x 36
5 ns
333 MHz
Parallel
2.7 V
1.7 V
260 mA, 330 mA