GS8161Z18DGD-333IV
GSI Technology
464-8161Z18DGD333IV
GS8161Z18DGD-333IV
Mfr.:
Description:
SRAM 1.8/2.5V 1M x 18 18M
Factory Lead Time:
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
504 Quote
Product Category: SRAM
RoHS:
18 Mbit
1 M x 18
5 ns
333 MHz
Parallel
2.7 V
1.7 V
240 mA, 300 mA