GS81302S08E-250
GSI Technology
464-GS81302S08E-250
GS81302S08E-250
Mfr.:
Description:
SRAM
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 10   Multiples: 10
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
GSI Technology
Product Category: SRAM
RoHS: N
144 Mbit
16 M x 8
250 MHz
Parallel
1.9 V
1.7 V
700 mA