GS81284Z18B-167IV
GSI Technology
464-GS81284Z18B167IV
GS81284Z18B-167IV
Mfr.:
Description:
SRAM 1.8/2.5V 8M x 18 144M
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 10   Multiples: 10
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
GSI Technology
Product Category: SRAM
144 Mbit
8 ns
167 MHz
Parallel
3.6 V
2.3 V
350 mA, 400 mA