CAB435RF-0200-A-1
GCT
640-CAB435RF0200A1
CAB435RF-0200-A-1
Mfr.:
Description:
RF Cable Assemblies Cable assembly MMCX Straight plug to Isolated TNC bulkhead rear mount With O-ring IP67 / IP68 L=200mm Washer & nut assembled, RG178, Brown
Lifecycle:
New Product:
New from this manufacturer.
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
10 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 250   Multiples: 250
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
GCT
Product Category: RF Cable Assemblies
MMCX
Plug (Male)
Straight
TNC
Jack (Female)
Bulkhead
200 mm (7.874 in)
50 Ohms
6 GHz
RG-178
Brown
Bulk
Brand: GCT
Connector A Polarity: Normal
Connector B Polarity: Normal
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: TW
Frequency Range: 0 Hz to 6 GHz
IP Rating: IP67
Minimum Frequency: 0 Hz