MISC-140M-01
Fastron
434-MISC-140M-01
MISC-140M-01
Mfr.:
Description:
RF inductors - Leaded RFI COIL 14 uH .7A
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
8 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 1500   Multiples: 1500
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 1500)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Fastron
Product Category: RF inductors - Leaded
RoHS:
Axial
Unshielded
14 uH
20 %
700 mA
912 mOhms
Standard
PCB Mount
12 mm
5 mm