LACC-270K-01
Fastron
434-LACC-270K-01
LACC-270K-01
Mfr.:
Description:
RF inductors - Leaded Ferrite Core Leaded Inductor - Fixed Choke Coil
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 3000   Multiples: 3000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 3000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Fastron
Product Category: RF inductors - Leaded
RoHS:
Choke
Axial
27 uH
10 %
490 mA
2.1 Ohms
38 MHz