1812AS-120J-04
Fastron
434-1812AS-120J-04
1812AS-120J-04
Mfr.:
Description:
RF Inductors - SMD Chip Inductor (Wire wound -open); 12H; Tol: 5%
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 2200   Multiples: 2200
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 2200)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Fastron
Product Category: RF Inductors - SMD
RoHS:
Wirewound
12 uH
5 %
4.9 mm
3.8 mm
3.4 mm