1210AS-2R2J-04
Fastron
434-1210AS-2R2J-04
1210AS-2R2J-04
Mfr.:
Description:
RF Inductors - SMD Chip Inductor (Wire wound -open); 2200nH; Tol: 5%
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 3000   Multiples: 3000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 3000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Fastron
Product Category: RF Inductors - SMD
RoHS:
Wirewound
2.2 uH
5 %
- 40 C
+ 150 C
3.8 mm
3 mm
2.4 mm