0805F-2R2G-08
Fastron
434-0805F-2R2G-08
0805F-2R2G-08
Mfr.:
Description:
RF Inductors - SMD Chip Inductor (Wire wound -open); 2.2H; Tol: 2%
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 1000   Multiples: 1000
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Fastron
Product Category: RF Inductors - SMD
RoHS:
Wirewound
0805 (2012 metric)
Unshielded
2.2 uH
2 %
- 40 C
+ 150 C
Standard
2.3 mm
1.6 mm
1.6 mm
Ferrite
AEC-Q200
0805F