0805AS-3N3G-04
Fastron
434-0805AS-3N3G-04
0805AS-3N3G-04
Mfr.:
Description:
RF Inductors - SMD Chip Inductor (Wire wound -open); 3.3nH; Tol: 2%
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 7500   Multiples: 7500
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 7500)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Fastron
Product Category: RF Inductors - SMD
RoHS:
Wirewound
0805 (2012 metric)
Unshielded
3.3 nH
2 %
- 40 C
+ 150 C
Standard
2.3 mm
1.8 mm
1.6 mm