07MFG-333J-50
Fastron
434-02-333J
07MFG-333J-50
Mfr.:
Description:
RF inductors - Leaded RF CHOKE 33mH 5%
ECAD Model:
In Stock: 96
Stock:
96 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Fastron
Product Category: RF inductors - Leaded
RoHS:
Pluggable Inductor
Radial
10 mm x 12.5 mm
Shielded
33 mH
5 %
17 mA
26 Ohms
- 55 C
+ 125 C
100
Standard
PCB Mount
12.5 mm
10 mm
Ferrite
07MFG
Bulk
Application: RF
Brand: Fastron
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: MY
Lead Diameter: 0.65 mm
Lead Spacing: 3.5 mm
Product: RF Inductors
Product Type: RF Inductors - Leaded
Factory Pack Quantity: 250
Subcategory: Inductors, Chokes & Coils
Test Frequency: 20 kHz