0603F-R47J-04
Fastron
434-0603F-R47J-04
0603F-R47J-04
Mfr.:
Description:
RF Inductors - SMD Chip Inductor (Wire wound -open); 470nH; Tol: 5%
Factory Lead Time:
Minimum: 15000   Multiples: 15000
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 15000)
Unshielded
470 nH
5 %
Standard
1.7 mm
1.1 mm
1 mm
Ferrite
AEC-Q200
0603F