0603F-R33J-08
Fastron
434-0603F-R33J-08
0603F-R33J-08
Mfr.:
Description:
RF Inductors - SMD Chip Inductor (Wire wound -open); 330nH; Tol: 5%
Factory Lead Time:
Minimum: 1000   Multiples: 1000
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 1000)
Unshielded
330 nH
5 %
Standard
1.7 mm
1.1 mm
1 mm
Ferrite
AEC-Q200
0603F