0603F-R24G-04
Fastron
434-0603F-R24G-04
0603F-R24G-04
Mfr.:
Description:
RF Inductors - SMD Chip Inductor (Wire wound -open); 240nH; Tol: 2%
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
Minimum: 15000   Multiples: 15000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 15000)
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Fastron
Product Category: RF Inductors - SMD
RoHS:
Wirewound
0603 (1608 metric)
Unshielded
240 nH
2 %
- 40 C
+ 85 C
Standard
1.7 mm
1.1 mm
1 mm
Ferrite
AEC-Q200
0603F