2508051527Y0
Fair-Rite
623-2508051527Y0
2508051527Y0
Mfr.:
Description:
Ferrite Beads MultLyr Chip Bead 1.5 KOHM 0805 300mA
ECAD Model:
In Stock: 34.483
Stock:
34.483 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
20 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 4000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Fair-Rite
Product Category: Ferrite Beads
RoHS:
25
Ferrite Chip Beads
SMD/SMT
0805 (2012 metric)
1.5 kOhms
300 mA
25 %
700 mOhms
- 55 C
+ 125 C
2 mm
1.25 mm
0.9 mm
Reel
Cut Tape
MouseReel
Brand: Fair-Rite
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: TW
Product Type: Ferrite Beads
Shielding: Unshielded
Factory Pack Quantity: 4000
Subcategory: Ferrites
Test Frequency: 100 MHz