2508051217Z3
Fair-Rite
623-2508051217Z3
2508051217Z3
Mfr.:
Description:
Ferrite Beads 0805 Case Size Multilayer Chip Bead
ECAD Model:
In Stock: 4.455
Stock:
4.455 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
20 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 4000)
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Fair-Rite
Product Category: Ferrite Beads
RoHS:
25
Ferrite Chip Beads
SMD/SMT
0805 (2012 metric)
120 Ohms
250 mA
25 %
1.2 Ohms
- 55 C
+ 125 C
2 mm
1.25 mm
0.9 mm