50M025045P012
Essentra
144-50M025045P012
50M025045P012
Mfr.:
Description:
Screws & Fasteners Pan Phillips Screw, M2.5 X 4.5 Thread, 12mm Lg
ECAD Model:
In Stock: 1.753
Stock:
1.753 Can Dispatch Immediately
Minimum: 1   Multiples: 1
Essentra
Product Category: Screws & Fasteners
RoHS:
Screws
Phillips
M2.5 x 0.45
12 mm
Nylon
Crossed Pan
Brand: Essentra
Color: Natural
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: US
Outside Diameter: 4.7 mm to 5 mm