WCL3225-1R0-R
Eaton Electronics
504-WCL3225-1R0-R
WCL3225-1R0-R
Mfr.:
Description:
RF Inductors - SMD WCL Chip IND 3225 1.0uH 2 Pads
ECAD Model:
In Stock: 3.366
Stock:
3.366 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 2000)
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Eaton
Product Category: RF Inductors - SMD
RoHS:
Wirewound
1210 (3225 metric)
Unshielded
1 uH
5 %
450 mA
300 mOhms
- 40 C
+ 85 C
12
320 MHz
Standard
3.5 mm
2.9 mm
2.25 mm