TR/3216FF15-R
Eaton Electronics
504-3216FF15-R
TR/3216FF15-R
Mfr.:
Description:
Surface Mount Fuses 24VAC ISA FAST Acting 3216FF
ECAD Model:
In Stock: 3.995
Stock:
3.995 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 3000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Eaton
Product Category: Surface Mount Fuses
RoHS:
REACH - SVHC:
3216FF
Surface Mount Fuses
Fast Blow
15 A
32 VAC
24 VDC
150 A
1206 (3216 metric)
- 55 C
+ 125 C
AEC-Q100
Reel
Cut Tape
MouseReel
3.1 mOhms
Brand: Eaton Electronics
Country of Assembly: Not Available
Country of Diffusion: Not Available
Country of Origin: CN
Height: 0.89 mm
Length: 3.2 mm
Product Type: SMD Fuses
Factory Pack Quantity: 3000
Subcategory: Fuses
Tradename: Chip
Width: 1.6 mm