SDQ12-6R2-R
Eaton Electronics
704-SDQ12-6R2-R
SDQ12-6R2-R
Mfr.:
Description:
Coupled Inductors 6.2uH 1.22A 0.2387ohms
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
14 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 3800   Multiples: 3800
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 3800)
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Eaton
Product Category: Coupled Inductors
RoHS:
SDQ
20 %
1.22 A
238.7 mOhms
5.2 mm
5.2 mm
1 mm