P6SMB600CA
Eaton Electronics
504-P6SMB600CA
P6SMB600CA
Mfr.:
Description:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS, P6SMB series, 512V Oper., Bi-dir
ECAD Model:
Availability
Stock:
Non-Stocked
Factory Lead Time:
24 Weeks Estimated factory production time.
Minimum: 201000   Multiples: 3000
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
This Product Ships FREE
Qty. Unit Price
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 3000)
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Eaton
Product Category: ESD Protection Diodes / TVS Diodes
RoHS:
Bidirectional
828 V
600 W