MPIA4015V2-R47-R
Eaton Electronics
704-MPIA4015V2-R47-R
MPIA4015V2-R47-R
Mfr.:
Description:
Power Inductors - SMD 0.47uH 9A 14mOhms AEC-Q200
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time.
RoHS:
High Power Choke
Shielded
470 nH
20 %
7.8 A
14 mOhms
9 A
- 55 C
+ 125 C
98 MHz
Standard
4.75 mm
4.45 mm
1.5 mm