MLVA06V05C270-R
Eaton Electronics
504-MLVA06V05C270-R
MLVA06V05C270-R
Mfr.:
Description:
Varistors MLV 0603 5V 270pF
ECAD Model:
Availability
Stock:
0
You can still purchase this product for backorder.
On Order:
8.000
Factory Lead Time:
17
Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Unit Price:
Ext. Price:
Est. Tariff:
Packaging:
Full Reel (Order in multiples of 4000)
Qty. Unit Price
Ext. Price
Cut Tape / MouseReel™
Similar Products
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Eaton
Product Category: Varistors
RoHS:
REACH - SVHC:
MLVA-R
MLVs
PCB Mount
SMD/SMT
4 VAC
5.5 VDC
18 V
31 V
30 A
0.1 J
270 pF