MCLA1005V2-6R2-R
Eaton Electronics
504-MCLA1005V2-6R2-R
MCLA1005V2-6R2-R
Mfr.:
Description:
RF Inductors - SMD MCLA Auto Chip IND 1005 6.2nH 2 Pads
ECAD Model:
In Stock: 8.246
Stock:
8.246 Can Dispatch Immediately
Factory Lead Time:
12 Weeks Estimated factory production time for quantities greater than shown.
Minimum: 1   Multiples: 1
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 10000)
Product Attribute Attribute Value Select Attribute
Eaton
Product Category: RF Inductors - SMD
RoHS:
Multilayer
0402 (1005 metric)
Unshielded
6.2 nH
5 %
300 mA
300 mOhms
- 40 C
+ 125 C
8
3.9 MHz
Standard
1 mm
0.5 mm
0.5 mm