MCL2012V2-1R5-R
Eaton Electronics
504-MCL2012V2-1R5-R
MCL2012V2-1R5-R
Mfr.:
Description:
RF Inductors - SMD 1.5 NH 5%
Ext. Price
Full Reel (Order in multiples of 4000)
RoHS:
Multilayer
0805 (2012 metric)
Unshielded
1.5 nH
5 %
500 mA
100 mOhms
- 40 C
+ 85 C
2 mm
1.2 mm
0.9 mm